George Braques(1882-1963) "L'oiseau blanc", Farblithographie, A.Sauret, Braque Lithograph, Mourlot 1963, Bildausschnitt ca.27x21, 5cm, ungerahmt
Preis: 30,00 EUR
Los-Nr.: 2728